All-in prijzen sinds begin 2012
Het is voor velen een grote ergernis: Bij het boeken van een vakantie zie je een keur aan aanlokkelijk geprijsde aanbiedingen. Bij het boeken blijkt echter dat er allerlei extra kosten in rekening worden gebracht. Vaak bent u in zo'n geval meer dan het dubbele kwijt dan de aanvankelijke aanbiedingsprijs. Deze praktijk is een doorn in het oog van consumentenorganisaties zoals het A.N.V.R.
die aanbieders dan ook oproepen eerlijke prijzen aan hun klanten te communiceren.
All-in prijzen
Dutchen geeft gehoor aan deze oproep en baseert de prijzen zoveel mogelijk op ALL-IN prijzen. De getoonde prijzen in het prijsoverzicht zijn uit het volgende opgebouwd:
- Totale huurprijs
- Reserveringskosten
- Eind schoonmaak
- Wekelijks opgemaakte bedden
- Wekelijkse vervanging keukendoekenpakket
All-in prijzen gelden bij woningen uit de volgende parken:
- Duynzoom
, De koog Texel - Waterpark Terherne
, Terherne - Duynpark Zwanenwater
, Callantsoog - Woningen Noord-Holland
, Schoorl - Duynvallei, Schoorl
- Weideduyn, Schoorl
All-in prijzen gelden niet bij woningen uit de volgende parken:
- Park Kreek en Duyn
, Westkapelle - Park Marke van Ruinen,
Ruinen - Park Boschmolenplas
, Heel - La dune
, Dishoek - Woningen Ameland
, Hollum - Woningen Gelderland
, Elburg
Parklasten
Wat helaas nog ontbreekt in de prijsopbouw van de getoonde vanafprijzen zijn de parklasten. Deze worden namelijk per persoon per dag berekend (a €1,85) en zijn daarmee afhankelijk van de groepssamenstelling van onze gasten en de duur van het verblijf (p.p.p.d.). Vanzelfsprekend worden deze tijdens uw stappen door ons online boekingsproces wel duidelijk vermeld en voordat u uw boeking definitief maakt, krijgt u een duidelijk overzicht van alle kosten.
Hiermee is Dutchen een van de eerste aanbieders die volledige all-in prijzen communiceert. Eerlijke prijzen
zonder onaangename verrassingen.