Met z’n allen kamperen in luxe? Deze riante 8-persoons Glamping Lodge, voorzien van eigen badkamer en airconditioning/ verwarming, is hier perfect voor.
Indeling
De luxe 8-persoons Glamping Lodge is ongeveer 80 m2 en beschikt over een ruim woongedeelte met zit- en eethoek.
De volwaardige, open keuken is onder andere voorzien van 4 pits gaskookplaat, een Nespresso machine, waterkoker en koelkast.
Aan de rechterzijde van de tent bevinden zich de twee slaapkamers, waarvan één slaapkamer met een 2-persoons bed en éen slaapkamer met een stapelbed. Ook vindt u hier de badkamer, voorzien van toilet en warme douche. Heerlijk luxe kamperen dus!
Via de trap bereikt u de bovenverdieping van deze Glamping Lodge, voorzien van vier 1-persoonsbedden.
Het riante, overdekte terras aan de voorzijde (veranda) is uitgerust met comfortabel buitenmeubilair. Hier kunt u tot in de late uurtjes genieten van een hapje en een drankje.
De Glamping Lodge is voorzien van gratis WiFi en airconditioning, zodat het ook in de zomer lekker koel blijft. De airconditioning is op koudere dagen tevens te gebruiken als verwarming!
Op het park
Erfgoedpark de Hoop is autovrij. Parkeren kan op de centrale parkeerplaats.
Op het park vindt u diverse natuurspeeltuinen en een groot grasveld waar kinderen lekker kunnen voetballen en ravotten. Direct aan het park bevindt zich een (openbaar) zwemmeer.
Het park is voorzien van een uitstekend restaurant genaamd Krelis (wo tot ma geopend) met een ruim terras waar het op mooie dagen goed toeven is. Tevens beschikt het restaurant over twee zalen die u kunt reserveren voor een privé aangelegenheid.
In het historische pand met de authentieke molen is een ijssalon gevestigd waar u kunt kiezen uit vele soorten en smaken ambachtelijk ijs. Er worden ook snacks verkocht. De Kleine Molen is niet op vaste tijden geopend; wanneer de ijssalon gesloten is, kunt u van woensdag t/m maandag bij Restaurant Krelis terecht.
Omgeving
Varen, fietsen, wandelen: rondom het Uitgeestermeer valt er genoeg te beleven! Ook steden als Alkmaar, Zaandam, Haarlem, Amsterdam en vliegveld Schiphol bevinden zich op maximaal 30 minuten rijden. Voor een dagje strand kunt u terecht in Castricum aan Zee, Wijk aan Zee en Egmond aan Zee. Museums als de Zaanse Schans, archeologisch centrum Huis van Hilde en het Bunkermuseum in IJmuiden zijn ook zeker een bezoekje waard.