Op zoek naar een luxe vakantiehuis aan het water voor uw familie- of vriendenweekend? Deze luxe vakantiewoning biedt volop ruimte en is zeer sfeervol ingericht.
Let op: Nog niet alle kamers worden afgebeeld, meer foto's volgen op korte termijn.
Indeling
Deze geschakelde 4- tot 12- persoons vakantiewoning van ca. 230 m2 biedt volop ruimte aan uw reisgezelschap! De riante woonkamer beschikt over een grote, sfeervol ingerichte zit- en eethoek met flatscreen TV. De grote open keuken is zeer compleet en uitgerust met o.a. twee vaatwassers, een oven, een combimagnetron, een Quooker en een Nespresso koffiemachine.
Op de begane grond bevinden zich ook twee aparte toiletten.
Op de bovenverdieping vindt u vier slaapkamers waarvan twee slaapkamers met twee 1-persoons boxsprings en beide met een ensuite badkamer. Tevens vindt u hier een slaapkamer met twee 1-persoonsboxsprings uit elkaar en een stapelbed, en een slaapkamer met een stapelbed en twee 1-persoonsboxsprings naast elkaar. Deze slaapkamers delen een luxe badkamer met ruime inloopdouche en bad met uitzicht over het Uitgeestermeer. Het toilet is separaat.
Aan de voorzijde van de vakantiewoning bevindt zich een ruim terras (veranda) met comfortabel buitenmeubilair. U kijkt uit over de kinderspeeltuin, zodat u ontspannen kunt genieten van een drankje terwijl de kinderen naar hartenlust kunnen spelen. Aan de achterzijde van de accommodatie bevindt zich tevens een omheinde achtertuin.
De vakantiewoning is voorzien van gratis WiFi.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Erfgoedpark de Hoop is autovrij. Parkeren kan op de centrale parkeerplaats.
Op het park
Op het park vindt u diverse natuurspeeltuinen en een groot grasveld waar kinderen lekker kunnen voetballen en ravotten. Direct aan het park bevindt zich een (openbaar) zwemmeer.
Het park is voorzien van een uitstekend restaurant genaamd Krelis (wo tot ma geopend) met een ruim terras waar het op mooie dagen goed toeven is. Tevens beschikt het restaurant over twee zalen die u kunt reserveren voor een privé aangelegenheid.
In het historische pand met de authentieke molen is een ijssalon gevestigd waar u kunt kiezen uit vele soorten en smaken ambachtelijk ijs. Er worden ook snacks verkocht. De Kleine Molen is niet op vaste tijden geopend; wanneer de ijssalon gesloten is, kunt u van woensdag t/m maandag bij Restaurant Krelis terecht.
Omgeving
Varen, fietsen, wandelen: rondom het Uitgeestermeer valt er genoeg te beleven! Ook steden als Alkmaar, Zaandam, Haarlem, Amsterdam en vliegveld Schiphol bevinden zich op maximaal 30 minuten rijden. Voor een dagje strand kunt u terecht in Castricum aan Zee, Wijk aan Zee en Egmond aan Zee. Museums als de Zaanse Schans, archeologisch centrum Huis van Hilde en het Bunkermuseum in IJmuiden zijn ook zeker een bezoekje waard.