Vakantiehuis 10 personen

Vakantiehuis 10 personen

Op zoek naar een lekker ruim vakantiehuis voor 10 personen voor een gezellig familieweekend of een groepsvakantie? Dutchen biedt ruime keuze vakantiehuizen op unieke locaties in Nederland. De villa's en luxe vakantiehuizen beschikken over meerdere badkamers, zodat je kunt genieten van extra comfort en privacy. Bekijk hieronder het aanbod van vakantiehuizen vanaf 8 personen en kies je vakantiehuis voor jouw familie- of vriendenweekend.

1 2 3 4

Luxe Villa's Ameland

Villa Sun & Sea XL

Villa Sun & Sea XL

terug > nu boeken >

Villa Sea en Sun XL zijn twee luxe geschakelde (twee-onder-een-kap) villa's waar je in totaal met maximaal 12 gasten kunt komen genieten op Ameland. Op slechts een kilometer loopafstand van het strand en de hond mag mee!

 

Indeling

Beide sfeervolle woonkamers zijn voorzien van comfortabele zithoek met flatscreen-tv, dvd-speler en een knusse gashaard. De landelijke keuken is volledig uitgerust en onder andere voorzien van een vaatwasser, combi-magnetron, koelkast met vriesvak, waterkoker, koffiezetapparaat en Nespresso.

 

De villa's beschikken elk over drie slaapkamers. De eerste slaapkamer met eigen douche en wastafel is op de begane grond. Ideaal voor gasten die minder goed ter been zijn. Op de bovenverdieping vind je de andere twee slaapkamers met televisie en een gedeelde badkamer met douche, dubbele wastafels, een ligbad en toilet. Alle slaapkamers zijn voorzien van comfortabele boxspring bedden. Er is standaard in elke villa een kinderstoel en een kinderbedje aanwezig.

 

Via de openslaande deuren bereik je de tuin en een ruim terras met riante loungebanken en een eettafel. Hier kun je heerlijk beschut van de zon genieten. 

 

Er is maximaal één huisdier per villa toegestaan maar uitsluitend op de begane grond.

 

Familieweekend of bedrijfsuitje op Ameland

Villa Sea & Sun XL is ook te reserveren in combinatie met de naastgelegen Villa Surf. Zo kun je hier met de hele familie of met vrienden en collega's - maximaal 20 personen - komen verblijven. Kijk voor meer informatie op Sea, Sun & Surf XXL.

 

Omgeving

In het authentieke dorpje Ballum vind je een supermarkt en diverse restaurants. Ook kun je hier terecht voor het bekende Amelandse drankje 'Nobeltje', dat wordt geschonken in het al even fameuze Hotel Nobel.

Het strand ligt op 10 - 15 minuten loopafstand. Vanuit de villa kun je heerlijk wandelen en fietsen in het nabijgelegen duingebied.

Kenmerken

Algemeen

  • Maximaal aantal personen: 12
  • Slaapkamers: 6
  • Badkamer: 4
  • WiFi
  • Huisdieren toegestaan, max. 1 per woning
  • Roken niet toegestaan
  • Wasmachine
  • Parkeerplaats bij de villa's

 

woonkamer & keuken

  • Smart TV
  • DVD Speler
  • Gashaard
  • Vaatwasser
  • Magnetron
  • Broodrooster
  • Koelkast met vriesvak
  • Waterkoker
  • Senseo machine
  • Koffiezetapparaat

 

slaapkamers en badkamer(s)

  • Opgemaakte bedden
  • Televisie in alle slaapkamers
  • Ligbad
  • Douche

 

buiten

  • Loungeset
  • Tuintafel
  • Parasol

 

locatie

  • Aan de duinrand
  • 15 min. lopen naar strand
  • 5 min. fietsen naar Ballum
Periode wissen
De capaciteit van de accommodatie is niet toereikend voor de opgegeven groepssamenstelling
Geen tarieven gevonden voor de geselecteerde periode Een moment geduld a.u.b., het juiste tarief wordt berekend.
Geen tarieven gevonden voor de geselecteerde periode Een moment geduld a.u.b., het juiste tarief wordt berekend.

1  Beoordelingen
8
Algemene indruk
8
Schoonmaak
7
Gastvrijheid/ service
9
Inrichting en comfort
8
Prijs/ kwaliteit verhouding
7
Locatie en omgeving
9
Groot succes
Geweldig gezelschap, prachtige omgeving, heerlijk were en prima accommodation.
Algemene indruk
8
Schoonmaak
7
Gastvrijheid/ service
9
Inrichting en comfort
8
Prijs/ kwaliteit verhouding
7
Locatie en omgeving
9

Luxe vakantiehuis 10 personen

Oud en Nieuw, Kerst, verjaardag, familieweekend of een uitje met een groep vrienden. Er zijn meer dan genoeg redenen om met familie of vrienden een paar dagen er tussenuit te gaan. En wat is dan gezelliger dan gewoon samen een groot huis huren? Van eitjes bakken in de ochtend tot uitgebreid lunchen, op de terras in het zonnetje ontspannen of een vuurtje stoken en barbecueën in de buitenkeuken. Het kan allemaal! Het belangrijkste is: echt even samen zijn! Dutchen biedt een grote selectie aan luxe vakantiehuizen voor grote groepen op bijzondere locaties langs de Nederlandse kust, op de Wadden of bij prachtige natuur. De perfecte combinatie van comfort en luxe met rust en natuur. In een vakantiehuis voor 10 personen kun je samen echt even genieten!

 

DE LUXE VAN DUTCHEN 

Elk ruim vakantiehuis voor 10 personen beschikt over een moderne, compleet ingerichte keuken, meerdere badkamers en een heerlijke tuin waar je volop kunt genieten van het buitenleven en de rustige omgeving. Daarnaast bieden veel vakantiehuizen of villa's extra's zoals eigen wellnessfaciliteiten als een sauna of JacuzziⓇ. Ideaal om na een dag buiten in de natuur even een paar uurtjes samen te ontspannen. Ook met de buitenkeuken of stookplaats is het ultiem genieten van het buitenleven.

 

SAMEN GENIETEN IN JE VAKANTIEHUIS 

Op Park Duynvoet in Schoorl biedt Dutchen luxe 8-persoons villa's met vier slaapkamers en vier badkamers. ideaal voor een groep vrienden of een verblijf met opa en oma. Ook de riante 8-persoons villa's met vier slaapkamers en vier badkamers op het kleinschalig vakantiepark Duynzoom op Texel en de 8-persoons villa's op park de Zeegser Duinen in Drenthe zijn geschikt voor groepen van acht personen.

 

RUIMER EN MET PRIVÉ WELLNESS

Mag je vakantiehuis iets ruimer zijn en hou je van wellness? Dan kun je in ons vakantiehuis bij Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug terecht. Villa Wilgenhaege op park Hof van Salland is geschikt voor 14-personen en heeft een eigen Finse opgietsauna; een ideaal vakantiehuis voor jou en je vrienden/familie.

 

Wil je meer informatie of organiseert je graag iets extra's voor een familieweekend, zoals een high-tea of chef-kok aan huis? Neem dan contact met het Dutchen Team op. We maken het graag voor je in orde.