De watervilla: licht, lucht en lange avonden die buiten beginnen
Water doet iets met mensen. Het maakt het weekend lichter, alsof je vanzelf meer ademruimte krijgt. In een watervilla van Baayvilla's verandert zelfs een simpel ontbijt in een moment: lange tafel, veel daglicht, ramen open, en het idee dat je nergens heen hoeft.
Overdag is het perfect voor wandelen of fietsen, maar net zo goed voor “niks” doen. Een boek in de zon, voeten omhoog, uitzicht op het water. Alles mag, niets hoeft.
Tegen de avond schuif je naar buiten. Borrelplank op tafel, glazen die vaker bijgevuld worden dan je bijhoudt, gesprekken die vanzelf wat dieper worden omdat niemand gehaast is. Als het langzaam afkoelt, wordt er een vuurtje aangestoken. Het knisperen op de achtergrond, warme gloed op de gezichten en ineens voelt de avond eindeloos.
De villa met meerdere ‘zones’: samen weg, zonder op elkaars lip te zitten
Met een groep wil je vooral één ding voorkomen: dat iedereen de hele tijd in dezelfde ruimte móét zijn. De fijnste groepsvilla’s zijn daarom slim ingedeeld. Een extra lounge, meerdere zithoeken, een plek waar je ’s ochtends vroeg al zachtjes kunt zitten zonder de rest wakker te maken. En genoeg badkamers zodat de sfeer ’s ochtends gewoon goed blijft.
Dit type groepsvilla zijn ideaal voor gemixte vriendengroepen: stellen en singles, sportievelingen en langslapers, borrelaars en boeklezers. Je bent samen wanneer je wilt, maar hebt ook de ruimte om je eigen ritme te volgen. Geen planningstress, geen gedoe, het weekend ontvouwt zich vanzelf.